GREEN STAGE WHITE STAGE REDMARQUEE FIELD OF HEAVEN ORANGE COURT GYPSY AVALON PALACE ARENA CRYSTAL PALACE TENT THE PALACE OF WONDER 苗場食堂 DAY DREAMING 木道亭 PYRAMID GARDEN CAFE DE PARIS
10 00
10
20
30
40
50
11 00
10
20
30
40
50
12 00
10
20
30
40
50
13 00
10
20
30
40
50
14 00
10
20
30
40
50
15 00
10
20
30
40
50
16 00
10
20
30
40
50
17 00
10
20
30
40
50
18 00
10
20
30
40
50
19 00
10
20
30
40
50
20 00
10
20
30
40
50
21 00
10
20
30
40
50
22 00
10
20
30
40
50
23 00
10
20
30
40
50
24
|
翌9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                    10:00〜
SO
  10:00〜
SANDII
 
                       
    10:20〜
PHONO TONES
                 
                     
                     
                     
11:00〜
OZOMATLI
        11:00〜
NGO ヴィレッジ トーク
             
                     
                     
  11:30〜
downy
  11:30〜
JUNGLE BY NIGHT
        11:30〜
NAOKI SERIZAWA
  11:30〜
OVERGROUND ACOUSTIC UNDERGROUND
 
11:40〜
THE MAN
             
                 
  12:00〜
bonobos
             
                 
                   
12:30〜
BEGIN
      12:30〜
ケロポンズ for Kids
           
  12:40〜
OWEN PALLETT
             
              12:50〜
Blueside of lonesome with Ozaki Brothers
 
              13:00〜
ShigeoJD
13:00〜
BARBARELLA'S BANG BANG
13:10〜
THE HEARTBREAKS
           
    13:20〜
→Pia-no-jaC←
         
                 
    13:40〜
オーサカ=モノレール
13:45〜
アトミック・カフェ トーク
           
  13:55〜
OK GO
             
14:00〜
JOHN BUTLER TRIO
               
               
                   
                14:30〜
SHOTARO MAEDA
14:30〜
猪股 and the Guitar (Dr.DOWNER)
  14:30〜
BLACK KAT BOPPERS
                   
  14:50〜
OGRE YOU ASSHOLE
                 
        15:00〜
アトミック・カフェ TOSHI-LOW
         
  15:10〜
THE PAINS OF BEING PURE AT HEART
  15:10〜
TRIM (吉田美奈子&河合代介DUO meets 村上”PONTA”秀一)
         
  15:20〜
NORMAN WATT- ROY
             
               
                   
15:50〜
THE STRYPES
                 
                    16:00〜
PRESERVATION HALL JAZZ BAND
                    16:10〜
UPENDRA AND FRIENDS
 
                     
16:30〜
ÁSGEIR
16:30〜
STRAIGHTENER
    16:30〜
バセルバジョン
           
               
                   
  17:00〜
THE SKA FLAMES
17:00〜
THE King ALL STARS
               
                 
                       
17:30〜
ザ・ルースターズ
                    17:30〜
BIG WILLIE'S BURLESQUE FUJI REVUE
                   
                   
      18:00〜
久和田佳代
             
18:10〜
YOUR SONG IS GOOD
                   
18:20〜
SBTRKT
                   
                     
                     
                       
    19:00〜
THE SKATALITES
19:00〜
憂歌団
                 
                     
19:20〜
THE FLAMING LIPS
                     
    19:30〜
BARBARELLA'S BANG BANG
      19:30〜
苗場音楽突撃隊
       
                 
                 
20:00〜
KELIS
            20:00〜
DJ YOGURT
 
                 
                   
  20:30〜
LORDE
                   
              20:40〜
JINNY OOPS
     
                   
      21:00〜
SYL JOHNSON、 BOBBY RUSH & LAVELLE WHITE SOUL MUSIC LEGENDS
21:00〜
THE LIPSMAX
           
                 
                   
21:30〜
JACK JOHNSON
    21:30〜
TOKYO SKA PARADISE ORCHESTRA
             
                 
            21:50〜
ロックンタスケロール & ザ・キャプテンスウィング
     
22:00〜
OUTKAST
                 
                 
                 
        22:30〜
SHUYA OKINO (KYOTO JAZZ MASSIVE)
23:30〜
NORMAN WATT- ROY
00:30〜
DJ HIROKO OTSUKA
01:30〜
BIG WILLIE'S BURLESQUE FUJI REVUE
02:30〜
RYUHEI THE MAN (universounds)
03:30〜
HIRO & TAKU SALSA DANCE TEAM WITH JVC FORCE TYO
04:00〜
DJ JIM
           
               
               
  23:00〜
BUFFALO DAUGHTER
00:00〜
CHET FAKER
00:45〜
MR.SCRUFF
02:45〜
溺れたエビの検死報告書(selected by ROOKIE A GO-GO)
03:30〜
GAZ MAYALL
        23:00〜
SHOKA OKUBO BLUES PROJECT
00:00〜
秘密のミーニーズ
01:00〜
Potlucks
02:00〜
Yogee New Waves
03:00〜
Cubetone
23:00〜
RIDDIMATES
       
                 
                 
23:30〜
Special Guest : THE POGUES
            23:30〜
Rickie-G
 
               
                 
          00:10〜
blues.the-butcher-590213 with 佐藤タイジ
     
        00:30〜
LUCHA VAVOOM
01:30〜
LUCHA VAVOOM
02:30〜
LUCHA VAVOOM
       
(0:30終了予定)             00:45〜
SUNIL AND BABU
 
             
          (01:00終了予定)      
              (01:30終了予定)  
                 
                   
                   
          (02:45終了予定)          
                   
            (03:30終了予定)          
                     
                       
                       
    (05:00終了予定)         (05:00終了予定)