GREEN STAGE WHITE STAGE REDMARQUEE FIELD OF HEAVEN GYPSY AVALON PALACE ARENA THE PALACE OF MYSTERY CRYSTAL PALACE TENT THE PALACE OF WONDER 苗場食堂 DAY DREAMING 木道亭 PYRAMID GARDEN CAFE DE PARIS BUSKER STOP
9 00
10
20
30
40
50
10 00
10
20
30
40
50
11 00
10
20
30
40
50
12 00
10
20
30
40
50
13 00
10
20
30
40
50
14 00
10
20
30
40
50
15 00
10
20
30
40
50
16 00
10
20
30
40
50
17 00
10
20
30
40
50
18 00
10
20
30
40
50
19 00
10
20
30
40
50
20 00
10
20
30
40
50
21 00
10
20
30
40
50
22 00
10
20
30
40
50
23 00
10
20
30
40
50
24
|
翌9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                        9:00〜
ヨガワークショップ/BASEWORKS
   
                           
                           
                           
                           
                           
                    10:00〜
Bryan Burton-Lewis & Friends
       
                           
    10:20〜
SABANNAMAN (selected by ROOKIE A GO-GO)
                     
                    10:30〜
Caravan & GOMA
   
                       
                       
11:00〜
MARK ERNESTUS' NDAGGA RHYTHM FORCE
    11:00〜
fox capture plan
                 
                     
                     
  11:30〜
SLOT MACHINE
11:30〜
ザ・なつやすみバンド
                 
11:40〜
BO NINGEN
                 
                   
              12:00〜
DJみそしるとMCごはん
  12:00〜
DJ/YAMAZAKI HIROKAZU(toe)
  12:00〜
義理と人情(AZUMI/EMI)
                   
                     
      12:30〜
dCprG
               
    12:40〜
DMA'S
                   
12:50〜
2CELLOS
                     
  13:00〜
アトミック・カフェ トーク
              13:00〜
Oi-SKALL MATES
 
13:10〜
DEAFHEAVEN
               
              13:20〜
山ア彩音
 
    13:30〜
アトミック・カフェ
          13:30〜
ASANO TADANOBU
 
               
                   
    14:00〜
TROYE SIVAN
                 
    14:10〜
はちみつぱい
                  14:10〜
泉邦宏
                     
                      14:30〜
JUMP WITH JOEY
                     
14:50〜
STEREOPHONICS
14:50〜
SOIL&"PIMP" SESSIONS
                     
  15:00〜
ケロポンズ
          15:00〜
GUUSUN
     
              15:10〜
オオヤユウスケ
   
                   
                   
                     
    15:50〜
SHERBETS
                   
    16:00〜
LEON BRIDGES
                  16:00〜
加藤登紀子 meets 大友良英 with Love Farmers
 
                       
                       
  16:30〜
ROBERT GLASPER EXPERIMENT
16:30〜
PENGUIN
                16:30〜
白崎映美&東北6県ろ〜るショー!!
16:40〜
Ken Yokoyama
               
                   
                17:00〜
UPENDRA & FRIENDS
   
                   
                       
                      17:30〜
J.A.M
 
                       
    17:50〜
JACK GARRATT
17:50〜
ERNEST RANGLIN & FRIENDS
                   
    18:00〜
BimBamBoom
                 
  18:10〜
BABYMETAL
                 
                     
                     
18:45〜
BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS
        18:45〜
トミー富岡
         
                     
                19:00〜
苗場音楽突撃隊(池畑潤二/井上富雄/花田裕之)
    19:00〜
DJ/higo-vicious
   
                       
                       
      19:30〜
Kodäma
               
                       
                       
  20:00〜
EXPLOSIONS IN THE SKY
20:00〜
YEARS & YEARS
20:00〜
KAMASI WASHINGTON
                 
          20:10〜
太陽バンド
       
                   
                   
                   
                     
21:00〜
RED HOT CHILI PEPPERS
                    21:00〜
DJ/今谷忠弘(ホテルニュートーキョー)
   
                       
                       
                21:30〜
DJみそしるとMCごはん
       
                       
                       
                       
                         
22:20〜
BATTLES
                       
            22:30〜
GAZ MAYALL
23:45〜
G.LOVE & SPECIAL SAUCE
0:30〜
AWESOME TAPES FROM AFRICA
1:30〜
REGGAELATION INDEPENDANCE
2:15〜
沖野修也 (KYOTO JAZZ MASSIVE)
3:15〜
JUMP WITH JOEY
4:00〜
DJ. JIM
4:30〜
THE CABARET CATS' REVUE with JVC FORCE
           
          22:40〜
グッドラックヘイワ
       
                 
  23:00〜
VIDEOTAPEMUSIC × cero
0:00〜
EYヨ
01:00〜
SOICHI TERADA
02:00〜
DJ HARVEY
        23:00〜
HERO COMPLEX
00:00〜
SIX LOUNGE
01:00〜
羊文学
02:00〜
South Penguin
03:00〜
MONO NO AWARE
         
                   
23:20〜
SPECIAL GUEST:
電気グルーヴ
                   
              23:30〜
原田郁子
   
        23:45〜
THE ILLUSIVE MAN
         
        23:50〜
blues.the butcher-590213
       
               
      00:30〜
01:30〜
02:30〜
LOS ICARIOS FLYING CIRCUS
         
(00:30終了予定)       (00:30終了予定)     0:45〜
SUNIL&SABIN
   
             
                 
              (01:30終了予定)    
                 
                   
                   
        (02:45終了予定)            
                   
          (03:30終了予定) (03:30終了予定)            
                     
                         
                         
    (05:00終了予定)         (05:00終了予定)