GREEN STAGE WHITE STAGE REDMARQUEE FIELD OF HEAVEN GYPSY AVALON DAY DERAMING 木道亭 PYRAMID GARDEN CAFE DE PARIS ORENGE CAFE 苗場食堂 PALACE ARENA CRYSTAL PALACE TENT THE PALACE OF WONDER GANBAN
9 00
10
20
30
40
50
10 00
10
20
30
40
50
11 00
10
20
30
40
50
12 00
10
20
30
40
50
13 00
10
20
30
40
50
14 00
10
20
30
40
50
15 00
10
20
30
40
50
16 00
10
20
30
40
50
17 00
10
20
30
40
50
18 00
10
20
30
40
50
19 00
10
20
30
40
50
20 00
10
20
30
40
50
21 00
10
20
30
40
50
22 00
10
20
30
40
50
23 00
10
20
30
40
50
24
|
翌9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
              9:00〜
ヨガワークショップ/BASEWORKS
             
                           
                           
                           
                           
                           
          10:00〜
Mustache X
                 
                           
    10:20〜
THE RAMONA FLOWERS
                     
          10:30〜
LOVE FOR NIPPON (谷本賢一郎
             
                       
                       
11:00〜
サンボマスター
            11:00〜
ミーワムーラ&ヘルメッツ大谷
         
                     
                     
11:30〜
H ZETTRIO
11:30〜
The fin.
  11:30〜
sugar me
11:30〜
Wata Igarashi
               
                   
                   
      12:00〜
DJ/sunny sappa
             
    12:10〜
KYOTO JAZZ SEXTET
               
                       
                       
    12:40〜
DAY WAVE
                 
12:50〜
JAKE SHIMABUKURO
                   
13:00〜
PUNPEE
  13:00〜
ヒグチアイ
13:00〜
平賀さち枝とホームカミングス
13:00〜
FURISON LATIN BAND with DATEGEN(BANDERAS)&TINNEN(BANDERAS)
13:00〜
AZUMI
         
           
           
             
  13:50〜
WESTERN CARAVAN
           
                       
    14:00〜
THE AMAZONS
                   
                       
                       
      14:30〜
Anly
14:35〜
NAOKI SERIZAWA
    14:30〜
Big Willie's Burlesque
           
  14:40〜
10-FEET
  14:40〜
SUGEE feat.小嶋さちほ
             
14:50〜
Cocco
                 
      15:00〜
Oggy Stardust and the Spiders from Naeba Forest
         
               
  15:20〜
THE GOLDEN CUPS
               
                     
                         
    15:50〜
never young beach
                   
    16:00〜
アトミック・カフェ トーク
      16:00〜
加藤登紀子
           
                     
  16:10〜
CHRONIXX
    16:20〜
EDEN KAI
             
    16:30〜
アトミック・カフェ エセタイマーズ
               
                   
16:50〜
THE AVALANCHES
                   
                   
    17:10〜
THE MARCUS KING BAND
                   
            17:20〜
ABBAN / 桑田研究会バンド
         
                     
                     
    17:50〜
THE LEMON TWIGS
                 
    18:00〜
名渡山 遼
                   
  18:10〜
DEATH GRIPS
                     
                       
              18:30〜
マキタスポーツ
       
                     
18:50〜
CORNELIUS
                       
  19:00〜
ELVIN BISHOP
      19:00〜
DJ/斎藤寿大 (Pepe California)
    19:00〜
苗場音楽突撃隊(池畑潤二/井上富雄/花田裕之)
       
                     
                     
    19:30〜
Declan O’Donovan
               
                     
                     
    20:00〜
TEMPLES
                 
  20:10〜
小沢健二
          20:10〜
Tempalay
       
                     
                     
                     
                       
21:00〜
APHEX TWIN
  21:00〜
くるり
21:00〜
Yasei Collective & THE MAKER - 伏見蛍+ナスノミツル+沼澤尚
                 
                     
            21:20〜
neco眠る
       
                   
                   
                     
22:00〜
LCD SOUNDSYSTEM
                       
                       
                       
                22:30〜
義理と人情
  22:30〜
藤井悟 aka Satol.F (Caribbean Dandy)
23:45〜
MIMI MAURA
0:30〜
SOI48
1:30〜
T字路s
2:15〜
JAMES
3:15〜
BIG WILLIE'S BURLESQUE
4:00〜
井出 靖
   
                 
                 
  23:00〜
MONDO GROSSO
00:00〜
A GUY CALLED GERALD (Live)
01:30〜
NINA KRAVIZ
03:30〜
TAKKYU ISHINO
                23:00〜
バレーボウイズ
24:00〜
tatara
1:00〜
MINAKEKKE
2:00〜
バスクのスポーツ
3:00〜
落差草原 WWWW / Prairie WWWW
 
                     
                     
                     
          23:30〜
小沢健二
         
                23:30〜
MORE THE MAN
   
                  0:00〜
SUGIURUMN plays MADCHESTER & ACID HOUSE CLASSICS
01:00〜
SUNSEAKER
02:00〜
SHINICHI OSAWA
03:30〜
SUGIURUMN
                  00:30〜
01:30〜
02:30〜
INFERNAL VARANNE'S MEGA GLOBE OF DEATH
                  23:40〜
トミー富岡
                 
            01:30〜
SILENT POETS
    (01:20終了予定)
               
                 
            (02:15終了予定)      
                 
                    (02:45終了予定)
                   
                      (03:30終了予定)
                       
                         
                          (04:30終了予定)
    (05:00終了予定)                   (05:00終了予定)