GREEN STAGE WHITE STAGE REDMARQUEE FIELD OF HEAVEN GYPSY AVALON DAY DERAMING 木道亭 PYRAMID GARDEN CAFE DE PARIS ORENGE CAFE 苗場食堂 PALACE ARENA CRYSTAL PALACE TENT THE PALACE OF WONDER GANBAN
9 00
10
20
30
40
50
10 00
10
20
30
40
50
11 00
10
20
30
40
50
12 00
10
20
30
40
50
13 00
10
20
30
40
50
14 00
10
20
30
40
50
15 00
10
20
30
40
50
16 00
10
20
30
40
50
17 00
10
20
30
40
50
18 00
10
20
30
40
50
19 00
10
20
30
40
50
20 00
10
20
30
40
50
21 00
10
20
30
40
50
22 00
10
20
30
40
50
23 00
10
20
30
40
50
24
|
翌9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
              9:00〜
ヨガワークショップ/BASEWORKS
             
                           
                           
                           
                           
                           
          10:00〜
Licaxxx
                 
                           
    10:20〜
MONO NO AWARE (selected by ROOKIE A GO-GO)
                     
          10:30〜
KENJI JAMMER+石井マサユキ+クニ杉本
             
                       
                       
11:00〜
RON SEXSMITH
11:00〜
THE NOVEMBERS
                     
                     
                     
11:30〜
GUCKKASTEN
                     
11:40〜
J-SQUAD
                   
                     
    12:00〜
DJみそしるとMCごはんのケロポン定食
12:00〜
DJ YOGURT
  12:00〜
DJ/SILENT POETS(DJ SET)
  12:00〜
義理と人情(AZUMI/EMI)
         
                   
                   
  12:30〜
REAL ESTATE
    12:30〜
Gotch
           
  12:40〜
DYGL
               
12:50〜
LUKAS GRAHAM
               
  13:00〜
SHAMANZ
           
             
  13:20〜
T字路s
             
                   
                   
                       
    14:00〜
MAGGIE ROGERS
  13:30〜
FORCE OF NATURE
                 
  14:10〜
トクマルシューゴ 
    14:10〜
AO YOUNG new TRIO
    14:10〜
泉邦宏
         
                   
    14:30〜
ikanimo
  14:30〜
MIMI MAURA
         
               
14:50〜
JET
                 
    15:00〜
LOVE PSYCHEDELICO
               
                   
                       
                       
                       
  15:50〜
レキシ
15:50〜
SLOWDIVE
                   
    16:00〜
アトミック・カフェ トーク
  16:00〜
Upendra and friends
  16:00〜
戸川純 WITH VAMPILLIA
           
                   
                   
    16:30〜
アトミック・カフェ
    16:30〜
白崎映美&東北6県ろ〜るショー!!
         
                   
16:40〜
YUKI
    16:50〜
STURGILL SIMPSON
                 
                     
                       
                       
            17:30〜
Front Page Orchestra
           
17:40〜
BONOBO (Live)
                     
  17:50〜
GRAPEVINE
                     
    18:00〜
Communism
                 
                     
                       
              18:30〜
むぎ(猫)
       
                       
18:50〜
LORDE
    18:50〜
TROMBONE SHORTY & ORLEANS AVENUE
                     
          19:00〜
DJ/SHACHO
(SOIL&"PIMP"SESSIONS)
    19:00〜
苗場音楽突撃隊(池畑潤二/井上富雄/花田裕之)
       
                     
                     
    19:30〜
LITTLE CREATURES×原田郁子
               
                     
19:50〜
ÁSGEIR
                   
  20:00〜
THE STRYPES
                   
            20:10〜
トリプルファイヤー
       
                     
                     
                     
                         
21:00〜
BJÖRK
    21:00〜
THUNDERCAT
21:00〜
Codex Barbès avec Akino Arai
                 
                     
            21:20〜
エマーソン北村
       
                     
                     
                       
22:00〜
MAJOR LAZER
                       
                       
                       
            22:30〜
青葉市子
    22:30〜
UHNELLYS
  22:30〜
NAOKI IENAGA (DUB STORE RECORDS)
23:45〜
MATT SOUNDS
0:30〜
IZUMI SAWAMOTO (NUDE RESTAURANT)
01:30〜
竹内朋康カルテット
02:15〜
TAIZO
03:15〜
オーサカ=モノレール
04:00〜
DJ. JIM
04:30〜
THE CABARET CATS' REVUE with JVC FORCE TYO
   
                 
                 
  23:00〜
水曜日のカンパネラ
0:00〜
GOLDROOM
01:00〜
TROYBOI
02:00〜
THA BLUE HERB
…and more
              23:00〜
おとぼけビ〜バ〜
0:00〜
THE GURL
01:00〜
fornow
02:00〜
King Gnu
03:00〜
ディープファン君
 
                   
23:20〜
SPECIAL GUEST:
G&G Miller Orchestra plays Elvis Presley
                   
                     
                23:40〜
ヤシの木フラミンゴ
   
                   
          0:15〜
SUNIL&SABIN
      0:00〜
SUGIURUMN plays MADCHESTER & ACID HOUSE CLASSICS
0:00〜
TAKKYU ISHINO
01:00〜
SUNSEAKER
              (00:20終了予定) 00:30〜
01:30〜
02:30〜
INFERNAL VARANNE'S MEGA GLOBE OF DEATH
(00:30終了予定)              
          (01:30終了予定)      
                 
                   
                   
                   
                   
                    (02:45終了予定)
                   
                      (03:30終了予定)
                     
                       
                        (05:00終了予定)
    (05:00終了予定)                   (05:00終了予定)